İndirim!

Carolina Herrera 212 Erkek Parfüm Edt 100 ML

139.99

-59%

Carolina Herrera 212 Erkek Parfüm Ferah, Odunsu Özgür bir ruha sahip modern erkeklerin kokusu. 212 odunsu kokusuyla güçlü erkeksiliği, ferah kokusuyla özgür ruhu temsil ediyor.

Stokta yok

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

  • 7 gün değişim garantisi.
  • 17.00’dan önceki siparişler aynı gün kargoda!
Güvenli Ödeme

Kokusuyla Hatırlanan Erkeklerin Tercihi

  • Davetkar notaları ile dünya çapında birçok kullanıcının favorileri arasındadır.
  • İçerisinde hiçbir hayvansal materyal bulunmayan bu parfüm uzun süre kalıcı etki yaratır.
  • Carolina Herrera 212 Edt 100 Ml Erkek Parfüm, özgün ve akılda kalan bir kokuya sahip olmak isteyen kararlı erkekler için özel olarak üretilmiştir.
  • İçerisinde bulunan çeşitli baharat ve meyveler, yerel üreticilerden özel olarak tahsis edilmektedir.

Akla Kazınan Sıcak Bir Koku 

Çevrenizdekiler üzerinde güçlü ve unutulmaz bir etki bırakan Carolina Herrera 212 Edt 100 Ml Erkek Parfüm, olağan dışı bir kokuya sahiptir. Formülü taptaze meyveler ve çeşitli baharatlardan esinlenilerek hazırlanmıştır. Yoğun yeni kesilmiş çimen ve sonrasında ortaya çıkan tatmin edici taze çiçek kokularından üretilen 212 Erkek Parfümü Amerika Birleşik Devletleri’nde en çok beğenilen kokular arasında bulunmaktadır. Alerjik bir reaksiyona sebebiyet vermeyişi ve tüm ciltler için uygun formülü ile herhangi bir endişeye mahal vermez. Dikkatli dozlarda kullanılırsa uzun süre kullanıma uygun bir şekilde üretilmiştir. Bu parfümün yaratıcıları Alberto Morillas, Ann Gottlieb ve Rosenda Mateu’dur. Kendi yorumları ile romantik ve çekici centilmenler için özel olarak üretilmiştir. Yeni kesilmiş çimen özlerinin ağırlıklı esans olarak kullanıldığı bu ürün, kalıcılık ve fark edebilirlik açısında oldukça başarılıdır.

Çevrenizdekilerin Gözlerini Üzerinizde Hissedeceksiniz

Carolina Herrera markasının üst düzey kalitesini bir kez daha kanıtladığı  Carolina Herrera 212 Edt 100 Ml Erkek Parfüm, kendinizi özel hissettirir. Bu parfümün bu kadar çok rağbet görmesinde en önemli rol oynayan özelliği tamamen doğal baharatların ve bitkisel özlerin kullanılması ile üretilmiş olmasıdır. Çok özgün ve seçkin bir kokuya sahip olan Carolina Herrera 212 Edt 100 Ml Erkek Parfüm, kullanıcıların pozitif geri dönüşlerinden de anlaşılacağı üzere kaldıkça güzelleşir; güzelleştikçe etkisi daha da artar. Akdeniz’in narenciye kokusu ile çeşitli baharatların muhteşem bir ahenk içinde birleşmesi ile ortaya çıkan bu parfüm, sizi özel hissettirmesinin yanı sıra etrafınızdakileri derinden etkiler.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Carolina Herrera 212 Erkek Parfüm Edt 100 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir