İndirim!

Creed Aventus 100 ml EDP Erkek Parfüm

109.99

-72%

Creed Aventus 100 ml EDP Erkek Parfüm İmparator Napolyon’un yaşadığı dramatik savaş, barış ve romantizm hayatından ilham alan gücü, vizyonu ve başarıyı kutluyor.

Stokta yok

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

  • 7 gün değişim garantisi.
  • 17.00’dan önceki siparişler aynı gün kargoda!
Güvenli Ödeme

Creed Aventus EDP Koku Notları

Aventus’u kişileştirecek olursam, bu parfümün tam bir Avrupalı, zengin bir aristokrat gibi karakter özelliklerine sahip olduğunu söyleyebilirim. Ancak kabiliyetlerinin farkında olan bir demirci ustasının güçlü ve kararlı duruşunu da bünyesinde barındırıyor. Parfümün açılış notalarında ilk fark ettiklerim doğal ve canlı meyveler oluyor. Bergamot, siyah kuş üzümü, elma ve ananas Creed Aventus EDP parfümünün markanın resmi internet sitesi üzerinde açıklanan başlangıç notaları olarak lanse edilmiş. Açılışta bu parfümün notaları hakkında anansın daha baskın olduğunu söylemem mümkün. Ancak bergamot da baştaki ekşimsi ve asitli tadı başarılı bir şekilde yansıtıyor.

Elma kokusunun baskın olmaya başlamasından itibaren Creed Aventus EDP çok daha fresh bir havaya bürünüyor. Özellikle erkek parfümü önerisi arayışında bulunanlar için başlangıç notalarının ardından son bölümde gri amber, yasemin ile odunsu notalar baskınlığını koruyor. Bu sayede çok çekici ve baş döndürücü bir parfüm olduğunu söylemek hiç de zor bir çıkarım değil.

İngiliz kraliyet ailesine ait Creed Aventus, 3 tane alt ve 7 adet harmanlı üst notalardan oluşmaktadır.

Parfümün alt notaları Frenk üzümü, İtalyan bergamotu ve Fransız elmalarıdır.

Creed Aventus parfümün üst nota içeriğinde ise Kraliyet ananası, huş ağacı, Fas yasemini, paçuli,misk , meşe yosunu,esmeramber, vanilya tanecikleri mevcuttur.

Creed aventus parfüm nasıl kokuyor?

Creed Aventus 100 ml EDP Erkek Parfüm; 4 mevsimlik bir koku içeriğine sahip olmasına rağmen, yaz aylarının esinti tadında özel seri niş parfümleri arasındadır. Ayrıca zenginlik sembolü olan Creed serilerinin favorisidir.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Creed Aventus 100 ml EDP Erkek Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir