İndirim!

Creed Aventus For Her Kadın Parfüm Edp 75 ML

189.99

-78%

Creed Aventus For Her Kadın Parfüm geçmişin güçlü kadınlarından ilham aldı Bu koku , ihtiyacınız olduğunda size güven verecektir.

Stokta yok

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

  • 7 gün değişim garantisi.
  • 17.00’dan önceki siparişler aynı gün kargoda!
Güvenli Ödeme

Parfüm biraz sonralara doğru mayhoşluktan tatlımsıya doğru hareket ediyor. Buradaki pembe biber ve menekşe sizi biraz rahatlatıyor ve parfümün artık yerleştiğini görmüş oluyorsunuz. Kapanışta ise son notalar kendini hafiften hissettirmeye başlıyor ama orta nota her zaman daha yoğun ve daha baskın.

Kendine Güvenen Kadınların Parfümü

Firma zaten üst tabakaya hizmet etmiş elit bir şirket iken parfümü de tabii ki seçici olacaktı ve özgüven sahibi kadınlara hitap edecekti. Parfüm erkek versiyonu kadar güçlü olurken aynı zamanda çok çekici ve sırlarla dolu. Sizin için dikilmiş bir kıyafet gibi üstünüze oturacak.

Aventus for Her için resmi web sitesi “Creed müşterileri olan imparatoriçe, kraliçe ve devlet başkanlarının yanı sıra her yerde cam tavanları güvenle parçalayan modern kadınlardan esinlenmiştir. Onun ruhu için Aventus her kadında yaşıyor; içsel güç ve parlaklıkla doludur ve dokunduğu her şeye silinmez bir iz bırakır. Onun yanında olmak, büyüklüğün varlığını hissetmektir.” Diyor. Bu cümleleri okuduğumda içimden alkışlamak geldi. Gerçekten bir parfüm bu kadar özel anlatılabilirdi.

Creed Aventus for Her EDP formundan dolayı zaten yoğun bir parfüm. Açılışta hafif bir ekşilik ve limon kendini hissettirirken orta notalardaki sandal ağacını da hissediyorsunuz. Orta notalardan gelen bu esanslar parfüme başlangıçta ekşimsi yapısının yanında sertlik de katıyor. Tabii bu sertlik sadece kadınları kapsayan bir sertlik. Tamamen feminist bir parfüm olduğunu belirtmeliyim.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Creed Aventus For Her Kadın Parfüm Edp 75 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir