İndirim!

Dior Homme Intense Erkek Parfüm Edp 100 ML

189.99

-71%

Dior Homme Intense Erkek Parfüm Daha yoğun hissedilen, zevkli, duyarlı, ve tahrik edici parfüm.

Stokta yok

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

  • 7 gün değişim garantisi.
  • 17.00’dan önceki siparişler aynı gün kargoda!
Güvenli Ödeme

Ürün Özellikleri

Dior Homme Intense Erkek Parfüm Esans:Oryantal Dior Homme’un yeni versiyonu… Daha yoğun hissedilen, zevkli, duyarlı, ve tahrik edici parfüm. Geceye dair: görkemli, lüks, kibar, resmi şık, zevkli, tahrik edici, baştan çıkarıcı. Tepe Notası: Lavanta Kalp Notası: İris Çiçeği Dip Notası: Vetiver, Sedir Ağacı

Eşsiz Toskana İrisi Aromaları

Erkek parfümleri arasından hemen ayırt edilebilme özelliğine sahip olan Dior Homme Intense, yumuşak notalara sahip parfümler arasında yer alıyor. Yumuşak notalar, erkeklerin zarif ve kibar duruşlarına kolay bir şekilde uyum sağlıyor.

Sofistike bir koku yaratmak için François Demancy tarafından geliştirilen Dior Homme Intense parfümünün asıl büyüsü Toskana irisinden geliyor. Başlangıç notalarında yoğun olarak gelen Toskana irisi aromaları, orta notalara doğru gelindiği zaman ekvator amberi ve yosun kokusu ile karışıyor. Son notalarda ise sedir ağacının esrarengiz aroması ortaya çıkmaya başlıyor.

İlk saniyelerde kokusunu gösteren parfümün başlangıç kısımlarında kuru kakao aromaları ortaya çıkıyor. İris ile kakaonun birleşimi ise son derece dolgun biçimde ve cazibeli olarak vücudunuzdan yayılıyor. Orta kısımlar ve sonlarda ise, alt notalar tekrar odunsu yönlere doğru ilerliyor.

Modern Tasarım Etkisi

Dior Homme Intense, hoş kokuları ile birlikte aynı zamanda zarif ve modern tasarımlı şişesiyle de dikkat çeken bir parfüm olarak ilgi çekiyor. Mükemmel bir dış görünüme sahip olan şişe tasarımında zarif kesim hatları yer alıyor. Bu özelliği Dior Homme Intense’in akılda kalıcılığını da artırıyor. Erkeksi bir karakter oluşturulması için keskin hatlar ile tasarlanan parfüm şişesi, mekanlarınızda da dekoratif olarak şık bir şekilde kullanabileceğiniz biçimde dizayn ediliyor.

 

Bağımsız Notalar: Dior Homme Intense

Tene yapışabilecek bir aromaya sahip olan Dior Homme Intense Edp 100 ml Erkek Parfüm, gün boyunca kimseyi rahatsız etmeyecek aynı notalarda bağımsız olarak seyredebilen bir kokuyu sizlere sunuyor.

Sonbahar ve kış aylarında kullanılması önerilen Dior Homme Intense’i dilerseniz yaz aylarında da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Gündelik kullanıma uygun olan Dior Homme Intense aynı zamanda özel gece davetleri ve toplantılarınızda da kullanabileceğiniz esnekliği sizlere sunuyor. Dior Homme Intense, aynı zamanda temiz cilde ve kıyafetlere de istediğiniz sıklıkta uygulayabileceğiniz rahatlığı sizlere veriyor.

Dior Homme Intense, teninize yakışabilecek, gündelik kullanımda asla sıkılmayacağınız, kalıcılık etkisi ile sizi tatmin edebilecek ve uzun süre boyunca kullanmaktan vazgeçemeyeceğiniz bir parfüm olarak ön plana çıkıyor.

Ferahlatıcı notaları teninize armağan eden Dior Homme Intense, gündelik ve gece kullanımlarına uygun olan, girdiği her ortamda maskülen ve zarif duruşunu koruyan erkeklerin de tercih ettiği parfümler arasında bulunuyor. Çok az parfümün yaşattığı bir anda modunuzun değişmesini sağlayabilecek duyguları sizlere sunabilen Dior Homme Intense, sizi sihirli bir dünyanın içerisine sokarak hayal dünyanıza dalmanızı sağlıyor.

Kadın tüketiciler kadar geniş ürün çeşitliliği şansı bulunmayan erkekler, kişisel stillerini yansıtmada özellikle parfüm seçimine büyük özen gösteriyor. Parfümler, tıpkı giyim ve kişisel aksesuarlar gibi, erkeklerin karakterlerini, prestijlerini, maskülen özelliklerini ortaya koyarak kalabalıklar içinde fark edilmelerini ve toplumsal beğeni elde etmelerini kolaylaştırıyor. Onlarca parfüm markası arasında özellikle Dior Homme Intense Edp gibi iddialı, erkeksi ve iz bırakan parfümler erkek tüketiciler tarafından çok tercih edilerek beğeniyle kullanılıyor.

 

Dior Homme Intense Edp’ye Bakış

Dior Homme Intense Edp, Dior Homme serisinin en iddialı üyelerinden biri olarak, güçlü bir maskülenliğin yansımasını temsil ediyor. Oryantal, odunsu-çiçeksi parfüm ailesinin bu prestijli ve ihtişamlı üyesi, tüm dünyada özellikle 25-45 yaş grubu şehirli erkek tüketiciler tarafından en çok rağbet edilen erkek parfümleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Parfüm, Dior Homme serisi dahilinde, lüks, sofistike, fark edilirliği yüksek ve üst düzey bir parfüm kullanımı deneyimi sunuyor.

Niçin Dior Homme Intense Edp’yi Seçmelisiniz?

  • Dior Homme Intense Edp, orta-yüksek silajıyla, bulunulan ortamda sunduğu yüksek fark edilirlikle sosyal beğeni almanızı sağlıyor.
  • Gerek iş ortamlarına ve gerekse gece kullanımlarına mükemmelen uyumlanıyor.
  • Smart-casual giysilerinizle olduğu kadar, smokin ve takım elbiselerinizle de rahatlıkla kombinlenebiliyor.
  • 100 Ml’lik boyutuyla Dior Homme Intense Edp uzun soluklu bir parfüm kullanım deneyimi sağlıyor.
  • Tene oturuşu ve kalıcılığıyla çok beğenilen Dior Homme Intense Edp, sunduğu ortalama üstü kalıcılık değerleriyle sık aralıklarla tazeleme gerektirmiyor.

En çekici parfümler için göz atmayı unutmayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dior Homme Intense Erkek Parfüm Edp 100 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir