İndirim!

Escentric Molecules Escentric 02 Unisex Parfüm Edt 100 ML

109.99

-66%

Escentric Molecules Escentric 02 Unisex Parfüm İçerisinde Miskotu, vetiver, Süsen, mürver çiçeği özü bulunur

Stokta yok

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

  • 7 gün değişim garantisi.
  • 17.00’dan önceki siparişler aynı gün kargoda!
Güvenli Ödeme

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Escentric Moecules, Alman parfümör Geza Schoen’in projesi niteliğinde bir marka. Geza, Iso E-Super ve Ambroxan gibi bileşenleri kullanma hadisesinde uzmanlaşmış bir parfümör. Projesinin amacı da kullanmayı çok sevdiği bu bileşenlerin ana temasını oluşturduğu kokular tasarlamak.

Escentric Molecules, parfüm dünyasında devrim yaratan bir proje. Guerlain veya Chanel gibi kompleks parfüm ekolünden gelen tayfanın denemeye değer bulmadığı, kimileri tarafından parfüm bile sayılmayan bir marka Escentric Molecules.

Projenin ilk elemanları olan Molecule 01 ve Escentric 01’in teması Iso E-Super, 02’lerin teması Ambroxan ve 03’lerin teması Vetiveryle Acetate. Bu bileşenler doğada var olmayan kokular. Hepsi laboratuvar ortamında üretiliyor. Molecule adı altında pazarlanan kokuların tamamının ilgili bileşenden oluştuğu, Escentric’lerin ise %65 ilgili bileşen, kalanının ise destekleyici notalardan oluştuğu iddia ediliyor.

Escentric Molecules parfümlerini ara sıra mağazalarda denerdim. Escentric’leri iyi kötü analiz edebilirken Molecule olanların kokusunu dahi alamazdım. Gözümü karartıp satın aldıktan sonra anladım ki, bu parfümlerin olayı ful kullanmakmış!

Escentric 02 ve Molecule 02 birlikte kullanıldığında gayet başarılı sonuç veriyor. Escentric 02 daha çok parfüme benzediğinden kokusu ilk sıkıldığı andan itibaren hissedilirken, Molecule 02 gün içinde Escentric 02’yi destekleyip deyim yerindeyse baz oluşturuyor. Özellikle vücut ısısının yükseldiği sıcak günlerde 02’lerin fark edilirliği ciddi oranda artıyor. Sıcak havalarda harikalar yaratan parfümler Escentric 02 ve Molecule 02.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Escentric Molecules Escentric 02 Unisex Parfüm Edt 100 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir