İndirim!

Gucci Bloom Kadın Parfüm Edp 100 ML

129.99

-84%

Gucci Bloom Kadın Parfüm çağdaş, farklı ve otantik kadınlarının ruhunu yakalayan Bloom, gelişen bir çiçek bahçesi olarak tasarlandı. 

Stokta yok

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

  • 7 gün değişim garantisi.
  • 17.00’dan önceki siparişler aynı gün kargoda!
Güvenli Ödeme

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Michele’in 70’li yıllardan esinlenerek oluşturduğu “büyükanne şık” moda koleksiyonuna paralel olarak, lake porselen şişe, basit siyah-beyaz etiketli süslü, toz halindeki pembe renkli, kare ve renklidir.
Kutu, kırmızı-beyaz toile de Jouy ev yaprak basımı, Alessandro Michele tarafından yeniden yorumlanan imza Gucci motifinin herbaryum desenini sergiliyor.
Gucci Bloom ile perfumer Alberto Morillas’ın oluşturduğu olağandışı bir çiçek kokusunu bekleyebilirsiniz.
Doğal sambac Yasemin ve kurnaz tüberoz gibi beyaz çiçekler, Orris kökünün odunsu vurguları ve Çin hırvalı kuşu veya Rangoon sarmalı ( Combretum indicum ), Hindistan’a özgü kırmızı çiçekler ve bu kokuya özel asma asameti ile karıştırılır.
Alberto Morillas
Notlar: tuberose, sambac yasemin, orris, mırıldanma sarmaşığı

Bir doğal anlamlı ve bireysel bir şekilde kadınlara gelişen orijinalliğini, canlılık ve için tasarlanmış bir koku: Tamamen alessandro michele’in yaratıcı vizyonu altında geliştirilen ilk koku tanıtıldı. House’un yaratıcı direktörü öncülüğünde usta parfümcü alberto morillas tarafından harmanlanmıştır, gucci bloom çiçekler bir bolluk ile dolu gelişen bir bahçe zengin kokusunu yakalayan, bit adı gibi açılmak için oluşturulur. Hayali bir bahçeye takan taşımak zengin koku yaratmak için parfümeride ilk kez kullanılan beyaz olmak mı güney hindistan’da keşfedilen rangoon creeper-Tek çiçek ile kombine sümbülteberi ve yasemin. Koku uygulanan bir gucci etiketli bir bağ bozumu toz pembe gölgede, porselen anımsatan bir lake şişede sunulmaktadır. Ü ürün barkodu

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Gucci Bloom Kadın Parfüm Edp 100 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir