İndirim!

Guerlain Mon Guerlain Kadın Parfüm EDP 100 ML

189.99

-71%

Guerlain Mon Guerlain Kadın Parfümün içeriğinde yer alan zambak, yasemin, sandal ağacı notaları parfümün feminen yanını ortaya çıkarıyor

Stokta yok

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

 • 7 gün değişim garantisi.
 • 17.00’dan önceki siparişler aynı gün kargoda!
Güvenli Ödeme

Guerlain Mon EDP Guerlain 100ml Kadın Parfüm

 • Guerlain Mon Guerlain Kadın Parfüm Florale, Angelina Jolie’den esinlenen, güçlü, özgür ve şehvetli bir kadınlık olan House’un yeni kokusu, günümüzün kadınlık öyküsüdür.
 • Büyüleyici bir kokuya sahip olmak isteyen kadınların tercih ettiği kokuyla, taze ve çiçeksi ferahlık içini sararken geceni renklendirmeye de devam edebilirsin.
 • Sambak yasemin aşırı dozda ve Carla lavanta tazeliği, şakayık incelikle kaynaşmış, bir buket güneş çiçeği gibi parlak bir koku yaratır.
 • Şehvetli bir vanilya notu ile güzelce geliştirilmiştir.
 • Mon Guerlain Eau de Parfüm Florale kokusu, “quadrilobé” şişesinde mükemmellik için gösterildi: 1908 yılında yaratılan şişe, kendini Guerlain’in ikonik şişelerinden biri olarak kabul etti.
 • Lüks bir cam ağırlığı ve bir gül altın süslemeyle güzelce zenginleşen bu şişe, çağdaş dişilliği ifade eden güçlü gergin çizgilerle şehvetli eğriler arasında bir karşıtlık sunuyor.
 • Üst notalar: Mandalina, limon, bergamot, lavanta.
 • Orta notalar: Ylang-ylang, çiçek, neroli, şakayık, yasemin, şeftali.
 • Alt notalar: Vanilya, iris, sandal ağacı.

Oryantal koku, olağanüstü hammaddeleri geliştirir: Fransız lavanta, Sambac yasemin, sandal ağacı ve Vanilla Tahitensis. 1828’den beri aynı tutkuyla aşılanmış, başarı, uzmanlık ve cömertlikle beslenmiş, deneyimlerle dolu bir tarihin özünü ifade ediyor.

Basit ve grafik, bir simyacının şişesini andırıyor ve ‘dört lob’ adını, dört lobu andıran bir şekil elde etmek için tek parçadan oluşan tıpasına borçlu. Bir yüzyıl sonra, lüks bir cam ağırlık ve altın bir süslemeyle güzel bir şekilde zenginleştirilen bu şişe, güçlü gergin çizgiler ve şehvetli eğriler arasında çağdaş kadınlığı ifade eden bir karşıtlık sunuyor.

 

 • Angelina Jolie’den ilham alan güçlü, özgür ve bir o kadar şehvetli…
 • Güçlü, şehvetli ve gizemli Tahitensis vanilyası, lavantanın muhteşem kokusuyla yeni bir birliktelik yakalıyor.
 • Carla lavantası ile vanilyanın sadeliğinin birleşimi Guerlain Mon Guerlain’da yer alıyor.
 • Parfümün içeriğinde yer alan zambak, yasemin, sandal ağacı ise feminenliğin gizemini dışa vurumunu yansıtıyor.
 • Parfümümle çok yakın bir ilişkim var. Kişiliğimi yansıtan görünmez dövmem, ikinci tenim.
 • Mon Guerlain, modern kadınlığa bir övgüdür.
 • Bu parfümün birkaç damlası, kadına, kendisi olma özgürlüğünü verir.
 • Çok yönlü ve TAMAMLANMIŞ KADINLAR.
 • Guerlain Mon Guerlain Parfüm hayatın ilahisi olan yeni, parlak ve neşeli bir koku

Mon Guerlain, yeni nesil parfümlerde rastladığımız, bolca tatlılık içeren çiçeksi vanilya tarafına yakın duruyor. Şekerli ve neredeyse tozlu vanilyaya eşlik eden lavanta fazlaca baskın ya da ağır değil ki benim için iyi haber. Orta bölümdeki kadınsı sayılabilecek çiçeksi yapı fena değil. Sonlardaysa benzersiz olmayan tema tercih edilmiş.

Markanın ismi Guerlain olunca daha bir dikkat kesiliyoruz ve beklentimiz artıyor. Bu şöhretli parfüm markası, modern koku trendlerine uyumlu ortalama kalitede parfüm meydana getirmiş. Kokusal anlamda farklı ya da ilginç değil. Modern kadın parfümlerindeki şekerli vanilya, Mon Guerlain’de tekrar edilmiş. Bu anlamda küçük hayal kırıklığı yaşatıyor. Benzerine çokça rastlanabilecek çiçeksi vanilya için bu tek düze eseri tercih etmeli misiniz, karar sizin. Eğer bu tarz kadın parfümlerine meraklıysanız tabii ki deneme listenize alabilirsiniz fakat dünyayı sarsacak bir parfüm değil ne yazık ki.

Mon Guerlain’in açılışı tatlı ve yeşil temayla gerçekleşiyor. İlk dakikalardaki tatlı, yeşil lavanta hiç fena değil. Orta kısma geçildiğinde tatlılık, şekerliliğe doğru eviriliyor. Orta bölümde lavantaya tatlı tonka fasulyesi ve vanilya eşlik ediyor. Hatta lavantayı eziyor bile denebilir vanilya. Orta notalarda lavantanın yerini bir parça gül, yasemin ve geri planda iris çiçeği alıyor. Sonlarda tatlı vanilyaya odunsu notalar ekleniyor.

Guerlain’in yeni kadın parfümü, markanın kendi ismini taşıyor ve ilhamını ünlü oyuncu Angelina Jolie’den alıyor. modern parfüm trendlerine uyum sağlaması amaçlanan yeni kadın parfümünün, popüler aktrisle tanıtılması kendi içinde tutarlı görünüyor.Güvenli sayılabilecek ve deneyen çoğu kişinin sevebileceği Mon Guerlain, Eau de Parfum formunda. Kalıcılığı ve etrafa yayılımı harikalar yaratmıyor. Tam bir kış parfümü. Kokusunu Thierry Wasser tasarlamış.

Provence’de yetişen olağanüstü Carla Lavantası, görkemli ve zarifken; Tahitensis Vanilyası, cüretkârlık ve ferahlık vererek hoş bir tezatlık oluşturuyor; gün doğarken toplanan Zambak Yasemini, parfüme bütün inceliğini veriyor; sandalağacı kokuyu güçlendirerek gizem katıyor.

Eşsiz kadın parfümleri için göz atınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Guerlain Mon Guerlain Kadın Parfüm EDP 100 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir