İndirim!

Hermes Terre D’Hermes Erkek Parfüm Edt 100 ML

109.99

-85%

Hermes Terre D’Hermes Erkek Parfüm yağmur sonrası ortaya çıkan toprak kokusuna benzemektedir.

Stokta yok

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

  • 7 gün değişim garantisi.
  • 17.00’dan önceki siparişler aynı gün kargoda!
Güvenli Ödeme

Bitkisel Esansların Ahenkli Dansı

Alışılagelmiş parfümlere tepki olarak, nadir bulunan baharat ve meyve esanslarının ahenk içinde birleştirilmesi ile meydan gelmiştir. Hermes Terre D’Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm içeriğinde portakal çiçeği, karabiber, çakmaktaşı, paçuli vanilya ve benzoin gibi saf bitkisel esanslar kullanılarak üretilmiştir. “Hermes’in Toprağı” karakteristik ve hafızaya kazınan bir kokuya sahip olmak isteyen kararlı erkekler için özel olarak Fransız kalitesi ile üretilmiştir. Tonları arasında odunsu, bitkisel ve mineral notalarının bulunduğu Hermes Terre D’Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, yağmur sonrası ortaya çıkan toprak kokusuna benzemektedir.

Kış ve sonbahar mevsimlerinde kullanılması tavsiye edilmektedir. Üst nota olarak bilinen tepe notası, parfümün sıkıldığı an duyulan ilk kokudur ve en uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Terre d’Hermes’in ilk sıkıldığı esnada ortaya çıkan esanslar arasında greyfurt, portakal, çakmak taşı, sardunya yaprakları bulunur. Etkisi saatlerce süren orta nota aynı zaman “kalp notası” ismi ile de anılır. Biber, paçuli, misk, vetiver ve sardunya esanslarının kullanıldığı Hermes Terre D’Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, sabah kullanımının ardından gün boyunca bu notalarda gezer. Son olarak bu parfümün ertesi gün üzerinizde kalacak etkisi, diğer bir adıyla dip notası, sedir, aselbent ve değerli odun harmanından oluşur.

Akıllarda Yer Edinen Kalıcı Parfüm

Ana teması toprak ve ekşi turunçgillerden ilham alınarak hazırlanmıştır. Yoğun narenciye ve sonrasında ortaya çıkan tatmin edici toprak kokusu dünya üzerinde en çok beğenilen esanslar arasında bulunmaktadır. Alerjik bir etki yaratmaması ve tüm ciltler için uygun ve zararsız olması bu özelliğinden kaynaklanmaktadır. Kokunun arkasındaki yaratıcı burun Jean-Claude Ellana aynı zamanda yazarlık da yapmaktadır. Kendi yorumuyla romantik ve çekici centilmenler için özel olarak üretilmiştir. Birçok ünlü parfümün arkasında ismi bulunan Jean-Claude, kendisi de Hermes Terre kullandığını bir röportajında belirtmiştir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Hermes Terre D’Hermes Erkek Parfüm Edt 100 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir