Sepet

7/24 Whatsapp:  +90 507 303 4880

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Kullanım Koşulları

1. Taraflar

a) www.ekoparfum.com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren ……………………………adresinde bulunan Eko Parfüm A.Ş.

b) www.ekoparfum.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Eko Parfüm’ün sahibi bulunduğu web sitesi www.ekoparfum.com ‘den üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.ekoparfum.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , Eko Parfüm’ün bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, Eko Parfüm tarafından kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Eko Parfüm’e karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Eko Parfüm’ün söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Eko Parfüm tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. ………… Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

Ücretsiz Kargo

Tüm siparişlerde kargo ücretsiz.

Değişim Garantisi

7 gün içinde değişim garantisi.

Kaliteli Ürünler

Dünya çapında kaliteyi yakalayın.

100% Güvenli Ödeme

SSL altyapısı ile güvenle ödeyin.