İndirim!

Thierry Mugler Alien Man Erkek Parfüm Edt 100 ML

119.99

-84%

Thierry Mugler Alien Man Erkek Parfüm içgüdülerinizi bulun ve hayallerinizi gerçekleştirin İddialı ve karşı konulmaz bir koku, deri ve kaşmeran ağacı sizi bir Mugler erkeğine dönüştürür.

Stokta yok

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

  • 7 gün değişim garantisi.
  • 17.00’dan önceki siparişler aynı gün kargoda!
Güvenli Ödeme

  • Ürün Açıklaması : Thierry Mugler’ in beklenen erkek kokusu Alien Man, taze ve zarif tonlarda, güçlü ve baştan çıkarıcı odunsu bir koku olarak 2018′ de sunuldu. Alien Man, kendinden emin, güçlü ve iyimser. Kokusu ona kendisi ve hayallerini gerçekleştirmesi için olağanüstü bir güç veriyor. Kararlılık , güç ve pozitifliğin olmasını sağla. Kendini ortaya çıkart & Hayallerini serbest bırak. Manevi Güç & Magnetizm. Başarmak için güç optimistik ve maskülenlij. Kompozisyon odunsu, kösele ve aromatiktir. Basın bülteninde belirtildiği gibi oluşum titreşimlerden oluşur. ”Elektrik titreşimleri” kayın ağacı ve dereotu tonları, (Enigmatik Aromatik Hook) ”Şehvetli Titreşim” deri ve kaşmirden oluşurken (Kutsal Deri Kalbi), ”Manyetik Titreşim” Osmanthus ve Kehribar ile beyaz amber içermektedir. (Manyetik Alien İmzası) Yeni modern ve zarif, şehvetli ve erkeksi.

Alien Man, kendinden emin, güçlü ve iyimser. Kokusu ona kendisi ve hayallerini gerçekleştirmesi için olağanüstü bir güç veriyor.

Kararlılık , güç ve pozitifliğin olmasını sağla..

Kendini ortaya çıkart & Hayallerini serbest bırak

Manevi Güç & Magnetizm .. Başarmak için Güç

OPTİMİSTİK VE MASKÜLENLİK

Kompozisyon odunsu, kösele ve aromatiktir. Basın bülteninde belirtildiği gibi oluşum titreşimlerden oluşur. ” Elektrik titreşimleri ” kayın ağacı ve dereotu tonları, ( Enigmatik Aromatik Hook )

” Şehvetli Titreşim ” deri ve kaşmirden oluşurken ( Kutsal Deri Kalbi ) , ” Manyetik Titreşim ” Osmanthus ve Kehribar ile beyaz amber içermektedir. ( Manyetik Alien İmzası )

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Thierry Mugler Alien Man Erkek Parfüm Edt 100 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir