İndirim!

Tom Ford White Patchouli Kadın Parfümü Edp 100 ML

189.99

-72%

Tom Ford White Patchouli Kadın Parfümü Zarif, narin ve çekici kadınların seçimi olan parfüm, oldukça nadide aromalardan üretilmektedir.

Stokta yok

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

  • 7 gün değişim garantisi.
  • 17.00’dan önceki siparişler aynı gün kargoda!
Güvenli Ödeme

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Tom Ford White Patchouli Kadın Parfümü içeriği dişiliğini ön planda tutan adından sürekli bahsettiren kişilikteki nadir koku aşkı ve zerafeti bir arada tutan bünyede her zaman duygusallığa önem veren bir karaktere sahip tom ford white patchouli edp özüne hakim olan paçuli notalarıyla dikkat çekmekte ona yaklaşabilmek için onun isteklerine göz yummak gerekir çünkü o ne zaman isterse bir erkeği baştan çıkarabilecek güce sahip beyaz çiçeklerin ona verdiği özgüveni boşa çıkarmayıp kokusuyla çekiciliğini yansıtmakta kişniş ve amber tohumu kendini özel hissettirecek duygular vermekte bu da onu zorlu bir kadın yapmaktadır.

Tom Ford White Patchouli Edp Bayan Tester  Parfüm 100 Ml

Zarif, narin ve çekici kadınların seçimi olan parfüm, oldukça nadide aromalardan üretilmektedir. Bu yönü ile kullanıcı kendisini büyülenmiş gibi hissedecektir. Hem cazibeli görünmek hem de doğal güzelliğe değer veren hanımların parfümü olan Tom Ford Patchouli, bembeyaz görünümü ile çok beğenilmektedir.

Tom Ford White Patchouli Edp Özelliği

İçermiş olduğu değerli notalar, kişinin teninde soft bir yaz dokunuşunu hissettirecektir. Soft aromaları ile bireyi yormaz ve bireye ağır bir koku sağlamaz. Parfüm kişinin enerjisini düzenleyip, kişiyi dinlendiren parfümdür.

Tom Ford White Patchouli Edp İçeriği

İçinde yer alan nadir özler ile çok farklı bir kokuya sahiptir. Blonde ağaçlarının yer aldığı notalar, tütsü özleri ile kokuyu sürdürmektedir. Bununla beraber paçuli esansları ile tamamlanan kokunun kesinlikle denenmesi gerekir. Parfüm kullanıldığı andan sonra kişi kendini enerjik hissedecektir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Tom Ford White Patchouli Kadın Parfümü Edp 100 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir